Angličanka Anabel Sharma je jednou z osôb, ktorým pandémia Covid-19 obrátila život naruby. 49-ročnej žene sa nakazili všetci členovia rodiny, avšak v nemocnici skončila len ona spoločne so svojou mamou. Trojnásobná mamina zažila veľmi trpkú skúsenosť, s akou sa podelila so širokou verejnosťou.

Anabel bola hospitalizovaná spolu so svojou mamou Mariou Rico a dokonca sa im podarilo bojovať s ochorením na susediacich lôžkach. Obidve boli pripojené na umelú pľúcnu ventiláciu a navzájom sa neustále podporovali.

Ťažko choré blízke príbuzné vo vážnom stave požiadali personál o zhotovenie symbolickej fotografie, netušiac, že sa bude jednať o ich poslednú spoločnú snímku v živote. Necelý deň po zrode záberu, kde sa nakazená mama s dcérou statočne držia za ruky, totiž staršia z dvojice odišla na večný spánok.

Anabel povolila zverejnenie ikonickej fotografie s cieľom upozorniť ľudí na to, aby opatrenia proti koronavírusu nebrali na ľahkú váhu. Srdcervúca fotka obletela takmer celý svet a dojíma autenticitou a silou momentu, v ktorom vôbec netušíme, či nie je náš posledný.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/All In One 》world Info | Foto: YouTube