Kástingové kolá televíznej šou SuperStar prídu v nedeľu večer do svojho definitívneho konca. Prvú etapu dlhej púte uzavrú talentované dvojičky, ktoré pred porotu predstúpili úplne ako poslední zúčastnení speváci, pričom krajšiu bodku, ako dali Luboš a Štěpán, si snáď celý televízny tím a taktiež diváci nemohli ani priať.

Ako sa hovorí – to najlepšie nakoniec! Presne v duchu tohto hesla sa niesol aj úplný záver kástingových kôl do SuperStar, ktorými si prešli stovky nádejných hviezd. Postaviť sa pred 5-člennú porotu sa rozhodli i dvojičky Luboš a Štěpán, i keď Luboš spievať pred dvomi národmi neplánoval. Situácia sa však zmenila a zrazu identickí bratia odpálili nielen sólo skladby, ale tiež spoločné číslo.

Práve klavírny duet rozhodne zahrá na citlivú strunu viacerým divákom. Ani porotkyňa Moniga Bagárová sa pri sledovaní nádherného vystúpenia neubránila slzám. To, aké slová si ale blonďáci z Přeštic od pätice umelcov vypočuli, sa dozvieme až v nedeľu večer. Avšak z krátkej ukážky je jasné, že do ďalšieho kola určite dostanú zelenú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, YouTube