Hoci sa leto pomaly, ale isto skončilo, teplé slnečné lúče pri nás ešte chvíľu ostávajú. Aspoň oficiálne. Prvý jesenný deň tento rok spadá na 23. septembra a my máme ešte dosť času, aby sme strávili zopár chvíľ s naším milovaným letom a vychutnali si ho tak, ako sa patrí.

Ženy zväčša nenechávajú nič na náhodu a ak teda ešte stále neviete, ako dokonale využiť posledné teplé dni, nechajte sa inšpirovať našimi tipmi.

Pozrieť si letný románik

Nechajte sa spútať letnou láskou v klasickom ,,Hriešnom tanci” s nezabudnuteľným Patrickom Swayzem alebo sa vráťte do študentských čias a zavlnte sa v rytme ,,Pomády” s Johnom Travoltom.

Uskutočnite nočnú prechádzku pod hviezdami

Nie je nič lepšie ako romantika pod hviezdami, ruka v ruke s priateľom, čerstvým vzduchom a zvukmi nočného života prírody.

Vychutnajte si zmrzlinu

Ale keď hovoríme vychutnajte, tak tým myslíme skutočne vychutnajte. Zájdite si pešo po dva či tri kopčeky zmrzliny. Skúste príchute, ktorým ste sa vždy vyhýbali a nebojte sa posedieť si na terase a pozorovať ľudí okolo.

Urobte si výlet do prírody

Vyhnúť sa elektronickému smogu, hluku áut a vplyvu moderného života. Čo tak zájsť na lúku, kde ste neboli od detstva alebo ísť objavovať zákutia hradov a ich pozostatkov? Vlastnoručne pripravený piknik ulahodí vášmu unavenému telu a napumpuje do vás potrebnú energiu.

Začnite čítať klasiku

Nie je nič lepšie ako sa vžiť do jednej z hlavných hrdiniek klasického románu. Prežívať s ňou prvé okamihy stretnutia či neustále boje o jeho srdce. Prečítať si Angeliku by predsa nemuselo byť až tak zlé. Alebo máte radšej Pýchu a predsudok? Ak však máte radšej sebavedomého detektíva či policajta… čo tak Sherlock Holmes?

Spravte si čas iba pre seba

Či už máte možnosť ľahnúť si na lehátko, pustiť si hudbu, dať si dobrý drink a nechať sa otravovať vaším domácim maznáčikom, hlavné je to, že konečne vypnete a budete sa venovať skutočnému relaxu. Oholenie nôh, relaxačný kúpeľ pre chodidlá, nalakovanie nechtov, výživná maska na vlasy či tvár- vaše telo sa určite poteší. A nezabúdajte, že fantázii sa medze nekladú.

Zatancujte si na váš letný hit tohto roka

Nebojte sa pridať hlas na vašom rádiu a poriadne si doma zaskákať! Že svoj hit počujete v obchodnom dome? Vlnenie bokmi ešte nikoho nezabilo a ani neviete, koľko ľudí okolo vás by sa práve vtedy chcelo odviazať a pridať sa k vám.

Nebojte sa prežiť posledné letné dni naplno. Práca je dôležitá, ale oddych takisto. O chvíľu nás čaká jeseň, práca v záhradách a robenie nadčasov kvôli vianočným darčekom. Preto neváhajte a užite si dlhé dni, ktoré máte pred sebou!

Autor: DNA

Foto: Pinterest