Lucii Vondráčkovej trvali prieťahy okolo rozvodu s bývalým manželom Tomášom Plekancom takmer dva roky. Hoci dvojicu definitívne rozviedli uplynulú jeseň, musela sa vysporiadať s majetkom a výživným ohľadom dvoch spoločných synov Adama a Matyáša. Tento raz ale prichádza ďalšia zmena, ktorá môže zasiahnuť aj deti. 

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec sa zosobášili v roku 2011 a odvtedy im stačilo len krátkych 7 rokov, aby sa odlúčili. Dlhé prieťahy sa ukončili v apríli, kedy Najvyšší súd právoplatne rozhodol o rozvode, čím potvrdil dohodu o deťoch a rozvod z Kanady.

Hoci sa speváčka v médiách prezentuje svojím dievčenským menom – Lucie Vondráčková, v úradných listinách a dokladoch je evidovaná ako Lucie Plekancová Vondráčková. Česká kráska tak mala po rozhodnutí súdu 30 dní na to, aby si vybrala, ako chce oficiálne vystupovať. Zdá sa ale, že plavovláska v tom mala absolútne jasno – za vzťahom s Tomášom spravila definitívnu bodku a stredného mena sa zbavila.

Krátke manželstvo však prinieslo aj pozitíva – hokejista a speváčka majú spolu dvoch synov Adama a Matyáša. Chlapci ale nesú otcove priezvisko, čo môže v budúcnosti pre slobodnú mamičku znamenať problémy. ,,Na úradoch a hlavne pri cestovaní je omnoho jednoduchšie, keď má mama rovnaké priezvisko ako jej deti,“ pre portál extra. cz uviedli sociálni pracovníci.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram/lucievondrackovaofficial