Je to iba pár dní, čo sa na ihrisku v Báči zišli golfoví nadšenci, aby v rámci 7. kola túry GOLF CHALLANGE 2016 predviedli úžasné športové výkony. Ak vám okolnosti nedovolili zúčastniť sa tohto jedinečného podujatia, už najbližšiu sobotu, 8. októbra, môžete byť súčasťou ôsmeho kola túry GOLF CHALLANGE 2016 aj vy!

24. septembra sa na greenoch v Báči zišli všetci priaznivci golfu, aby mohli v rámci turnaja GOLF CHALLANGE 2016 predviesť jedinečné výkony a zároveň sa zúčastniť pokrového turnaja v prestížnom BANCO CASINO v hoteli CROWNE PLAZA v Bratislave. Dámy mali navyše možnosť vychutnať si predstavenie nového parfumu!

Všetci priaznivci golfu by však mali počas tohto víkendu opäť zbystriť pozornosť! Už najbližšiu sobotu, 8. októbra, sa totiž uskutoční posledné ôsme kolo túry GOLF CHALLANGE 2016, ktoré tentokrát prebehne pod hlavičkou generálneho partnera TICKETWORLD. Veríme, že sa na greenoch v Báči uvidíme počas najbližšieho víkendu aj s vami! :)

golf

1 5 4 3

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)