Buď ju nenávidíte alebo milujete! Ako sa zdá, mnoho mladých, ale aj staších Slovákov absolútne podľahlo ,,čaru” markizáckej reality šou Farma, kde sa medzi súťažiacimi prezentujú rôzne druhy osobností. Chcete patriť medzi najnovších farmárov aj vy? 

Ak aj vám učarovala reality šou Farma a pomýšľali ste na to, že by ste sa chceli stať jej súčasťou, teraz je ten správny čas. Televízia Markíza totiž vyzvala prostredníctvom Instagramu všetkých záujemcov o súťaženie v novej sérií, aby sa už dnes dostavili do bratislavského nákupného centra BORY MALL, kde okrem farmárskej autografmiády prebehne aj casting na ďalšie pokračovanie úspešnej šou.

,,Posledná šanca ísť na FARMU 9! 🙂 Už tento piatok v BORY MALL v Bratislave sa budete môcť osobne stretnúť s účastníkmi Farmy 8 a od 16:00 do 18:00 prebehne casting na Farmu 9,” uvádza TV Markíza na svojom instagramovom profile. Ak teda chcete stretnúť svojich obľúbených farmárov z uplynulej série, v ktorej jednoznačne zvíťazil podceňovaný Miroslav Povec, viete, kedy a kde. Vidíme sa aj s vami? :)

Foto/Zdroj: Instagram