Slovenská verejnosť utrpela v stredu 14. augusta poriadny šok. Po ťažkom boji s rakovinou pankreasu odišiel do hudobného neba spevák skupiny Hex Peter Dudák. Ak by ste Ďuďovi chceli prísť povedať zbohom a rozlúčiť sa s ním na ceste na druhý svet, vieme kde a kedy sa uskutoční jeho posledná rozlúčka.

Maťo a Linda, V piatok podvečer, Nikdy nebolo lepšie či titulná pieseň zo seriálu Oteckovia – to je len minimum obrovských hitov, na ktorých sa spolu s ostatnými členmi kapely Hex podieľal Peter Dudák. A hoci sa už na nás Ďuďo pozerá z neba, práve vďaka týmto skladbám si ho budeme v srdci nosiť navždy.

Ak ste milovali hudbu skupiny Hex, vďaka jej členom sa budete môcť prísť s nebohým Ďuďom rozlúčiť i vy. ,,Drahí priatelia a fanúšikovia skupiny Hex. Radi by sme vás pozvali na symbolickú poslednú rozlúčku s našim milovaným kamarátom Ďuďom, ktorá sa uskutoční v pondelok 19.8. o 19:00 v priestoroch Starej tržnice v Bratislave, kde tak rád hrával. Príďte mu, prosím, venovať tichú spomienku a osláviť jeho život. #hexfamily,” znie oficiálna pozvánka zverejnená spevákovými kamarátmi z Hexu.

Zdroj/Foto: Facebook/HEX