Klan Kardashian/Jenner si získal slávu uniknutým péčkom najpopulárnejšej zo sestier, ale aj vlastnou reality šou Keeping Up With The Kardashians. Škandalózna zábava, mediálne vojny a vzťahy, ktoré sú nerozlučnými len kým sú zapnuté kamery, im vyniesli nepochopiteľné milióny. Napriek svojej reputácii je tu stále jeden člen rodiny, ktorý v porovnaní s ostatnými drží svoju povesť na najprijateľnejšej úrovni – Kendall Jenner. Pýtate sa prečo? Lebo:

 

Odmietla rozoberať ľúbostný život pred kamerami

Mladučká Jennerka randila s niekoľkými zvučnými menami, vrátane Nicka Jonasa či Orlanda Blooma. Na rozdiel od jej sestier a brata, pre ktorých je nepredstaviteľné nezaťahovať do šou svoje polovičky, to Kendall nikdy neurobila. Počas New York Fashion Weeku vysvetlila: „Nie je to vždy jednoduché, ale neviem, proste si rada chránim svoje súkromie.“

Kendall Jenner Kardashian sestry

Mierumilovná

Tam, kde sú Kardashianky, tam je dráma. A práve týmto spôsobom si krásne sestry získali množstvo celebritných nepriateľov. Dievčatá sú známe nedoriešenými a trvajúcimi spormi s niekoľkými kolegami z brandže, až na najmladšiu Kendall. Jediná hádka, kde rezonovalo jej meno, bola iba s niekým z rodiny. Sama tvrdí, že nechce byť zaškatuľkovaná ako Kardashianka, ale túži po vlastnej ceste v modelingu.

Kendal Jenner ako modelka

Plastický chirurg sa jej nedotkol

Neboli by to Kardashianky, keby sa nešpekulovalo o úpravách ich zovňajšku. Kylie, jediná ,,vlastná” sestra Kendall, sa nedávno konečne priznala k zväčšeniu pier a svet stále polemizuje nad tým, či je obrovský zadok Kim pravý alebo nie. Keď sa zahľadíme na mladú čiernovlásku, je len ťažké nájsť zásah plastického chirurga. Podľa mnohých expertov to pri jej kariére modelky ani neprichádza do úvahy, pretože práve prirodzená krása je vstupenkou na prestížne móla.

 

Keeping Up With The Kardashians

Kylie a Kendall Jenner spolu

Zdroj: nickiswift.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.