Lucia Nicholsonová, bývalá novinárka, poslankyňa Národnej rady SR a členka politickej strany Sloboda a Solidarita, sa vo štvrtok 1. septembra stala trojnásobnou matkou!

Lucia Nicholsonová pôsobí v parlamente už od roku 2010, kde vystupuje za stranu SaS a taktiež je členkou výboru NR SR pre sociálne veci. V júni 2016 povedala svoje “áno” dlhoročnému priateľovi Petrovi Ďurišovi, ktorému 1. septembra porodila krásneho synčeka Jakubka. K dvom deťom, ktoré má z prvého manželstva s novinárom Tomom Nicholsonom, tak pribudlo tretie. Poslankyňa sa na Facebooku so svojimi fanúšikmi podelila s touto radostnou novinou nasledovne: ,,Ladies & Gentlemen, meet Mr. Kubo :-) 51cm, 3 720 gramov, kilo z toho sú vlasy… a je to vlastenec, narodil sa na deň Ústavy, priatelia,” napísala na svoju nástenku. My Lucii, Kubkovi i celej rodinke prajeme veľa zdravia a pohodových chvíľ.

1

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.