Posledné rokovanie v Národnej rade vyvrcholilo konfliktom medzi poslancom Miroslavom Sujom a expremiérom Igorom Matovičom. Po štipľavých slovných provokáciách sa jeden z hlavných aktérov neudržal a svojmu oponentovi doprial hotovú studenú sprchu!

Odídenec zo strany ĽSNS sa kolegom aj národu postaral o poriadne prekvapenie, keď neprimeraným spôsobom „zaútočil“ na ministra financií. V úvode rečníckeho prejavu sa obaja súperi slovne doťahovali, no keď Sujovi praskli nervy, diali sa nečakané veci.

miroslav suja

Po tom, ako sa poslanec Národnej rady kriticky vyjadroval na adresu predstaviteľov hnutia Oľano, sa Igor Matovič zdvihol z kresla a trúfalo sa postavil rovno pred rečnícky pult. To už nahnevaný politik zo strany Republika nevydržal a bývalého premiéra vyhodil so slovami „Nebudete tu pri mne smrdieť“, načo ho minister očastoval expresívnym výrazom „špinavec“.

Niekoľko sekúnd nato letel priamo do tváre Igora Matoviča pohár plný vody, čo všetkým prítomných poriadne šokovalo. Suja však neprestával a za chladným atakom nasledovali ešte chladnejšie obvinenia. ,,Takúto studenú sprchu dávate všetkým občanom Slovenskej republiky. Ste človek, ktorý vedie organizovanú zločineckú skupinu,“ kričal politik do mikrofónu, ktorý bolo následne nutné vypnúť, rokovanie prerušiť a poslanca Suju vykázať z miestnosti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Politikum | Foto: Facebook/Igor Matovič, NR SR, YouTube