Tento rok opätovne do poroty SuperStar zasadli 2 pôvabné české krásky. Patricie Pagáčová a Monika Bagárová sa už od kástingov na obrazovkách TV Markíza a TV Nova predvádzajú v nevšedných róbach. Avšak teraz podľa všetkého stylista prestrelil.

Počas prvého finálového kola bolo pri oboch dámach stavené na extravaganciu. Atraktívna speváčka sa predviedla v červených lesklých šatách, ktoré pútali pozornosť najmä širokými ramenami. Odborníci na módu k ním zvolili modré vysoké čižmy. Čo si však myslia diváci?

,,Strašné šaty. Ani do záberu sa nevojdú,“ písali Monike sledovatelia na Instagram. ,,Preboha, kto tie 2 krásne ženy oblieka? Strašné,“ kritizovali prácu stylistu diváci. ,,Môžete niekedy odmietnuť to, čo vám chcú dať za oblečenie? Pretože niekedy to je fakt masaker,“ krútili hlavami ľudia v komentároch.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

O niečo horšie ako brunetka pochodila Patricia, ktorá na obrazovkách svietila vo volánových šatách žltej neónovej farby s čiernym bodkami. Známu herečku ľudia prirovnávali k rybe, dalmatíncovi, morským živočíchom alebo nahnevanej jašterke. Všetku kritiku ľudia zverejňovali verejne a na jednu z nich Pagáčová zareagovala vo svojich istastories. Zdieľala foto, kde ju istá mamička videla ako kreslenú postavičku SpongeBoba.

Foto/Zdroj: TV Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial/bagarovamonika