Šou Česko Slovensko má talent zakaždým prinesie na obrazovky množstvo rôznorodých emócií. Pri sobotnej časti určite mnohým divákom tiekli i slzy, či už pri dojímavom vystúpení speváčky Dominiky Titkovej, ktorá dokonca získala zlatý bzučiak, alebo pri svojskej Ingrid Bongilajovej. Tá mala síce v pláne taktiež spievať, no napokon sa k hudobnému vystúpeniu ani nedostala.

Ingrid z Bratislavy už v prvých sekundách, čo sa objavila na kamere, dala jasne najavo, že sa diváci majú na čo tešiť. Prostoreká pani, ktorá sama seba nazvala inventárom nášho hlavného mesta, pred porotu predstúpila s tým, že bude spievať rómsku pesničku. Ako sa ale hovorí, človek mieni, život mení.

Počas toho, ako porotcovia súťažiacu spovedali, dozvedeli sa od nej, že má dvoch synov, pracuje ako upratovačka v nemocnici, hrala v Súdnej sieni, červené sako si vykšeftovala a brošňu si tiež nejako k sebe „presunula“. ,,My Rómovia nekradneme, my si presúvame, tak tak…,“ otvorene priznala Ingrid, načo všetci prítomní vybuchli od smiechu.

Svojská mamina sypala perlu za perlou. Porotcovia preto usúdili, že ju posunú do ďalšieho kola bez toho, aby zaspievala, čo mala pôvodne v pláne. Ingrid sa však ešte rozhodla, že prítomným ukáže, ako vie napodobniť legendárneho herca Louisa de Funèsa. Po tom už naozaj nebolo čo riešiť, a tak po siedmich minútach neutíchajúceho rehotu dostala Bratislavčanka 4-krát áno, pričom Jaro Slávik ju označil za autentického ľudového rozprávača. To bolo radosti po známení postupu – srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Joj, Facebook/ČSMT