Po ročnej prestávke obľúbená šou opäť otvorila brány pre nové talenty, ktoré by svoj spev chceli predviesť pred Českom a Slovenskom. Mená porotcov sú už známe, avšak vedeli ste, že do tímu pribudli aj tieto dve krásky?

Najnovšia séria SuperStar prinesie rovnakú porotcovskú zostavu ako minulý rok, čo sa v dlhoročnej histórii tohto televízneho fenoménu ešte nestalo. To znamená, že výkony ambicióznych spevákov budú hodnotiť okrem moderátora Leoša Mareša a hudobníkov Paľa Haberu a Mariána Čekovského aj očarujúce dámy herečka Patrície Pagáčová a speváčka Monika Bagárová. Obe sa počas uplynulého roka stali maminami.

bagárová pagáčová

Kým Monikina dcérka Rumia prišla na svet tesne pred minuloročným finále, ktoré vyhrala Barbora Piešová, Paťkina Bibiana sa narodila ani nie pred mesiacom. Je tak samozrejmé, že novorodeniatko bude svojej mamine robiť po celý čas natáčania spoločnosť. ,,A ideme, trochu sa nám tá porota od minula rozrástla,” s úsmevom napísala blondínka, a to k záberu, na ktorom pózuje spolu s Monikou a malinkou Bibkou. Bábätko si dokonca neváhal povarovať aj drsný kat Paľo Habera.

O nič však nebude ukrátená ani brunetkina princezná. ,,Minulý rok som tu sedela s Ruminkou v brušku, teraz tu sedím znova a už je z nej skvelá parťáčka,” Monika uviedla k snímke s rozkošným dievčatkoom, sediacim na porotcovskom stole.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika, patricie.pagacova, pavolhabera