Fanúšikovia niekdajšej tenisovej hviezdy Dominiky Cibulkovej nedostali o prominentnej tehuľke nové správy niekoľko dní. Plavovláska mala termín pôrodu určený na deviateho júna, tento deň však akosi prešvihla. Športovkyňa sa tak po dlhšej odmlke konečne ohlásila priamo z Viedne, kde si dlhodobo priala vytúženého potomka priviesť na svet. Porodila už?

Po tom, ako sa Cibulková na niekoľko dní na sociálnych sieťach mierne odmlčala, mohli ľudia nadobudnúť dojem, že malý Jakubko sa už v tichosti narodil. Opak je však pravdou – blondínka nielenže stále prenáša, dokonca nemá problém premávať sa v plnej sile po uliciach a užívať si relax na letnej terase!

Dominika Cibulkova

Vysmiata tehuľka ale priznáva, že všetky aktivity momentálne absolvuje len za prítomnosti doktora. ,,Dnešný obed pod lekárskym dohľadom – v tieto dni bez doktora už ani na krok. A prvýkrát po štyroch mesiacoch aspoň vo Viedni – to bol pocit!“ Budúca mamina si spolu s manželom Michalom Navarom a lekárom vychutnávala slnečné lúče v centre rakúskej metropoly, zatiaľčo si jej synček ešte stále spokojne oddychuje v brušku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Cibulkova vo Viedni

Zdroj|Foto: Instagram/Domicibulkova