Iba 22-ročná mamička z Ruska doplatila na fatálnu chybu sestričky len pár minút po tom, ako na svet priviedla bábätko. Napriek tomu, že pôrod prebehol bez komplikácií, mladučká tmavovláska najkrajší deň neprežila. Za všetko môžu priam nepochopiteľné okolnosti, nad akými sa mnohým ľuďom zrejme pozastaví rozum.

Po narodení dieťatka je úplne bežným postupom, že sa z tela rodičky odstráni zvyšná placenta. Hoci tento zákrok predstavuje pre ženu nepríjemný a bolestivý zážitok, krásna Ruska menom Alisa Tepikinová pri ňom prežívala hororové muky.

Alisa Tepikina

Dôvodom bolo, že pôrodná asistentka, zodpovedajúca za výber placenty, mala čerstvej mamičke omylom vytrhnúť aj vnútorné pohlavné orgány. Táto obrovská chyba spôsobila Alise také nepredstaviteľné bolesti, až jej organizmus v dôsledku silného šoku upadol do bezvedomia.

O otrasnom prípade tragického úmrtia ženy pri pôrode informoval zahraničný magazín The Sun, v ktorom sa uvádza, že ruská nemocnica spočiatku celý incident zahmlievala. Manželovi zosnulej údajne tvrdila, že jeho drahá polovička je stále nažive, a to aj napriek tomu, že už bola dávno mŕtva.

alisa tepikina
Alisa Tepikina s manželom

I keď mal byť do lekárskej správy uvedený klamlivý dôvod smrti, rodičia úbohej ženy nakoniec pravú príčinu nešťastnej udalosti odhalili. ,,Moja dcéra trpela a kričala od bolesti. Doktor si to ale vôbec nevšímal,” opísala zdrvená Alisina matka. Lekári sa na poslednú chvíľu pokúsili mladú krásku ešte zachrániť urgentnou operáciou, no bolo už neskoro.

Mladá brunetka vraj vlastnú dcérku pred odchodom na druhý svet uzrela len na malú chvíľu a krátko nato naposledy vydýchla. Incidentom sa už zaoberá polícia – v prípade dokázania viny hrozí personálu nemocnice väzenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

alisa tepikina

Zdroj: The Sun | Foto: Pixabay.com, YouTube