Pôvabná tmavovláska patrí medzi známe tváre, ktoré sa objavujú na obrazovkách TV Markíza v obľúbených Rodinných prípadoch. Barbora Žilecká má ale okrem hereckého nadania rozhodne aj čo ukázať –  fanúšikov zaujala svojím ženským šarmom a príťažlivými krivkami. 

Mladá kočka sa zviditeľnila najmä účinkovaním v spomínaných Rodinných prípadoch, kde sa najčastejšie ocitá v rolách ženy, ktorá pomotá hlavu nejakému mužovi. Pri pohľade na ňu sa jej rozhodne nedá vytknúť, že by nemala čím zaujať. Pekná tvárička a milý úsmev sú ako stvorené pre televízne obrazovky.

barbora zilecka

Barbore sa už podarilo získať si aj niekoľko tisícovú základňu sledovateľov na sociálnych sieťach, kde sa s fanúšikmi podelila o najnovší zážitok. Tmavovláska sa totiž vybrala na akciu do bratislavského nákupného centra, v ktorom sa konala veľkolepá predpremiéra dlho očakávaného filmu Bohemian Rhapsody – snímka zachytávajúca život slávneho Freddieho Mercuryho bude mať v slovenských kinách oficiálnu premiéru 1. novembra.

Herečke sa však zrejme čakať nechcelo, a tak zavítala na špeciálnu akciu spojenú s predstavením filmu a hudobným doprovodom. Na túto udalosť sa patrične vyparádila a nezabudla ani na fanúšikovské tričko, ktorým zrejme zosnulej legende chcela vzdať hold. Podaril sa jej ale dokonalý trapas. Žilecká totiž na hrudi hrdo niesla nápis „FREDY“, pričom nezabudnuteľný frontman kapely Queen sa volal FREDDIE MERCURY. Touto fotkou sa kráska pochválila aj na svojom profile.

barbora zilecka

Zdroj/Foto: Facebook/BARBS-BarboraZilecka