Svetoznámy herec, moderátor a tanečník sa stal trojnásobným otcom! Jeho nemenej známa manželka mu pred pár dňami porodila rozkošného a zdravého synčeka, ktorý sympatickému tatkovi akoby z oka vypadol!

Americký idol Mario Lopez sa na Instagrame pochválil nádhernou fotkou novorodenca, ktorý sa na svet vypýtal tento týždeň. Maminou roztomilého drobca je atraktívna herečka s mexickými koreňmi Courtney Lopez – tá vraj tretí pôrod zvládla na jedničku.

Tmavovlasý fešák je za veľkou mlákou dlhoročnou televíznou stálicou, pričom v poslednom období najviac zarezonoval ako moderátor ostro sledovanej speváckej šou X Factor. Slovenské žienky si mladý herec získal vďaka účinkovaniu v seriáli s názvom Konečne zvoní.

Teraz má ale talentovaný tanečník plné ruky práce so starostlivosťou o drahú polovičku a tretieho potomka. ,,Je to chlapec! Zdravý a krásny chlapec Santino Rafael Lopez. Bábätko aj mamina sa majú úžasne, pani Lopezová to zvládla ako šampión!” dojatý svalnáč nešetril slovami chvály. Rodinka prominentných tvári svetového šoubiznisu sa tak rozrástla o nového člena – gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/mariolopez