Jedna z najúspešnejších slovenských moderátoriek sa v priebehu tohto roka plánuje vydať, a to už po tretí raz. Reč je o Anete Sedlmair Pariškovej, ktorej tvár je z televíznych obrazoviek už roky veľmi dobre známa. Hviezda televízie JOJ dokonca priblížila detaily o svojich svadobných plánoch.

Hoci má obľúbená tvár spravodajstva za sebou už dve nevydarené manželstvá, na lásku ešte nezanevrela. Dôkazom je fakt, že sa Aneta Parišková po rozvode s Kanaďanom Sedlmairom odhodlala prijať aj tretiu žiadosť o ruku. Jej prst totiž zdobí krásny snubný prsteň od IT špecialistu Miroslava, po boku ktorého trojnásobná mamina žiari šťastím.

Aneta Pariskova

“Myslím si, že môj partner je chlap, po akom by túžilo mnoho žien, a pre mňa je to úplne vysnívaný muž. Možno sa zdá, že to preháňam, ale takto to cítim a aj keby sa nedajbože čokoľvek pokazilo, môžem povedať, že je to najlepší chlap, akého som kedy stretla,” úprimným vyznaním prekvapila zamilovaná kráska.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Aneta Pariskova

V rozhovore pre denník Nový čas moderátorka tiež uviedla, že svadobné zvony zamilovanej dvojici zaznejú už v priebehu tohto roka. „Bude to ešte tento rok, no presný dátum vám neprezradím,“ odhalila blondínka tajnostkársky, avšak dodala, že spolu so snúbencom už presný dátum vybratý majú.

Ohľadne svadobnej róby sa Parišková vyjadrila, že by si v najkrajší deň priala mať na sebe oblečené šaty ušité na presne mieru od nejakého šikovného módneho návrhára. Zdá sa tak, že po spackaných vzťahoch šarmantná moderátorka a pedagogička v jednej osobe tú pravú lásku konečne predsa len našla.

TV JOJ

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/#anetapariskova, aneta_pariskova_official