Janet Jackson, slávna sestra zosnulého kráľa popu Michaela Jacksona, porodila v utorok ráno svoje prvé dieťa. Hviezda otehotnela v skutočne vysokom veku, ale na päťdesiatročnú prvorodičku teda ani zďaleka nevyzerá!

Aby mohla spevácka popstar v takomto vysokom veku vôbec otehotnieť, musela podstúpiť hormonálnu prípravu. Janet kvôli psychickej príprave a sedeniam s lekármi prerušila začiatkom roka svetové turné a so svojím manželom Wissamom Al Mannom (42) prispôsobilia život tehotenstvu, ktoré bolo už od začiatku rizikové. Manželom Al Mannovcom sa nakoniec splnil sen a v utorok ráno privítali svojho syna, ktorému dali meno Eiss. Podľa časopisu People prebehol pôrod bez väčších komplikácií a mamičke sa darí veľmi dobre.

S manželom Wissamom

Congratulations to #JanetJackson and husband #WissamAlMana who just welcomed their first (male) child.

A post shared by Happy People Republic TV 🌍 (@hprtv) on

 

“Malá” sestra “veľkých” bratov z kultovej kapely Jackson 5 sa v rodine Jacksonovcov narodila ako posledné dieťa. Keďže v nich mala ukážkový príklad, aj ona sa snažila preraziť v hudobnej brandži a celkom úspešne sa jej to aj podarilo. Janet si dokonca zahrala aj v zopár filmoch, ktoré však veľký úspech nezaznamenali. Speváčka získala v priebehu svojej kariéry šesť cien Grammy a desiatky nominácií na American Music Awards.

Ešte pred časom zdôverila pre denník Daily Mirror, že veľmi dúfa v potomka, ktorý by išiel v šľapajách jej slávneho brata Michaela († 2009). Čo myslíte, splní sa jej táto túžba? My veríme, že áno! :)

Herečka a speváčka Kim Fields už pogratulovala novopečenej mamičke prostredníctvom Instagramu

Najznámejší speváčkin hit “Together again”

Najúspešnejšia spolupráca so zosnulým bratom Michaelom Jacksonom “Scream” (1995 album History)

Zdroj: People.com | Foto: Instagram | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)