Známa česká YouTuberka Týnuš Třešničková ešte donedávna žila život ako z krásnej rozprávky. Obrovský zlom nastal počas romantickej večere s priateľom v Istanbule, kde sa obaja stali obeťou rozvírených ohnivých plameňov. Kým podnikateľ Viktor Hajíček mohol do rodnej zeme odcestovať po krátkej liečbe, tmavovláska uviazla v Turecku na neuveriteľných deväť mesiacov. Po návrate do Čiech sa ale musela vyrovnávať s ďalšou ranou osudu.

Kariéra snov, luxusný život, bohatý partner či tisíce sledovateľov na sociálnych sieťach – to všetko bolo súčasťou života krásnej Češky, ktorú i v našich končinách poznáme pod pseudonymom Týnuš Třešničková.

tresnickova

Po tom, ako brunetka počas ohňovej šou utrpela popáleniny až na 35 % povrchu tela, musela byť hospitalizovaná na trištvrte roka, pričom do milovanej vlasti sa vrátila len prednedávnom. Počas slnečného obdobia sa však začalo pošepkávať o tom, či s priateľom, ktorý jej v osudný deň na inkriminovanej udalosti robil spoločnosť, ešte stále tvoria pár.

Rozchod tajili už od leta

Hoci sa boháč dlhodobo tváril, že mu na kráske naozaj záleží a chodí ju pravidelne navštevovať, v skutočnosti dochádzalo k postupnému vyhoreniu lásky. Podľa informácií magazínu Extra.cz mal Viktor potvrdiť definitívny krach vzťahu, ktorý sa YouTuberka snažila skrývať viac ako dva mesiace.

,,Nie, my už spolu nechodíme asi dva mesiace. Vyprchalo to… Odlúčenie… A sme kamaráti, tým to hasne,“ objasnil bývalý priateľ popálenej influencerky, s ktorou naďalej udržiava kolegiálne pracovné vzťahy. Hajíček si už dokonca stihol nájsť náhradu, aktuálne má totiž randiť s atraktívnou Misskou menom Alica Činčurová.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

tynus tresnickova priatel

Zdroj: Extra.cz |Foto: Instagram/Tresnickova, extracelebrity