Mnoho známych celebrít sa venuje charite a snaží sa podporovať svoju komunitu finančnými darmi, manuálnou výpomocou, ale aj prezentáciou a šírením mena. Nezisková organizácia ,,Do Something“ každoročne zostavuje rebríček najvplyvnejších osobností, ktorému jednoznačne dominuje slávna speváčka.

Rebríček ,,Celebs Gone Good“ nesie mená najvplyvnejších svetových osobností ohľadom filantropie a nachádzajú sa v ňom zvučné mená, ako Taylor Swift, Demi Lovato či Miley Cyrus. Všetky tri dámy sa podieľajú na pomoci pre znevýhodnených ľudí vo svete. Kým Taylor podporila obete záplav v Louisiane, Demi si vzala pod ochranné krídla ľudí s duševným zdravím a Miley hrdo podporuje LGTB komunitu a deti choré na rakovinu. Rebríčku však napriek všetkému kraľuje tridsaťpäťročná čokoládová kráska z Houstonu, Beyoncé!

Beyonce vo svojom obľúbenom tričku BEY GOOD

Americká speváčka a herečka podporuje hnutie ,,Black Lives Matter“, taktiež vyzbierala 82-tisíc dolárov prostredníctvom vypredaných vstupeniek zo svoje turné. Výťažok bol venovaný ľudom, ktorí majú problémy s pitnou vodou v Michigane. Beyonce je však nezastaviteľná a stala sa aj lídrom charitatívneho koncertu venovanom chudobným ľuďom v New Yorku. A kto sa objavil v prvej dvadsiatke rebríčka ,,Celebs Gone Good“?

Rebríček Celebs Gone Good:

1. Beyoncé
2. Lin-Manuel Miranda
3. Taylor Swift
4. Demi Lovato
5. Shailene Woodley
6. John Cena
7. Miley Cyrus
8. Lady Gaga
9. Zendaya
10. Jesse Williams
11. Gina Rodriguez
12. Chance the Rapper
13. Tyler Oakley
14. Serena Williams
15. Yara Shahidi
16. Justin Bieber
17. Shawn Mendes
18. Misha Collins
19. Nyle DiMarco
20. Aziz Ansari

Zdroj: Fakt24.sk  |  Foto: Facebook, hutui6.com, wallpapersafari.com, alphacoders.com