Za čias našich starých rodičov a prarodičov sa mnohokrát riešilo či môžeme spať s našim vyvoleným ,,na divoko“ alebo vydržíme a do eufórie vášne upadneme až počas svadobnej noci. Doba pokročila a dnes súperíme s otázkou či je vhodný styk už na prvom rande alebo predsa počkať na to piate, šieste. Prípadne, čo ak by sa to vlastne definovalo iba ako ,,pomer na jednu noc?“

Pomer na prvom rande praktizuje zhruba 60% mužov a žien, ktoré sú v tomto smere častokrát dostupnejšie ako muži. Výskum však dokázal, že ženy sú v týchto situáciách pod vplyvom alkoholu a tak môžeme povedať, že nie triezvy úsudok, ale etanol otvára mužom brány do našej náruče! Páni neostali pozadu a takmer pätina mužov je na tom rovnako.

Predsudky voči styku na jednu noc má dnes takmer každý šiesta žena a každý piaty chlap. Čo je zaujímavé, práve mužom je jedno či je žena krásna, milá, inteligentná, ide im iba o zasunutie a o to, že si konečne môžu „uľaviť“. Dámy sú v tomto zdržanlivejšie a stále pozerajú na to či predsa len nejdú do postele s nejakým slizkým prasaťom.

dvdv2

Možno sa budete čudovať, ale skoro 26% žien cielene vyhľadáva pomer na jednu noc! Netúžia po úteche a pochopení, vedia, že počas piatkovej, sobotnej noci si nezáväzne užijú a tým sa celá vec skončí. 14% pánov je však nastavených presne naopak! Naše polovičky alebo inak povedané, ,,drsné pohlavie“, po jednej noci vyhľadávajú kontakt, ako sa znova stretnúť so ženou jeho noci. Asi neuveríte, ale práve oni sú tí, ktorí sa dokážu v priebehu jednej noci zamilovať.

skoro 26% žien cielene vyhľadáva pomer na jednu noc!

Dámy, dnes si určite dávajte pozor s akým pánom sa vyberiete za najbližší roh, pretože nikdy neviete či práve on vás nebude otravovať tým, že ste ženou jeho života. (Samozrejme ak to má byť všetko nezáväzné!) :)

Foto: Twitter