9. júla si Dominika Cibulková s manželom Michalom Navarom pripomínali 4. výročie ich rozprávkovej svadby. Od veľkého dňa, kedy si dvojica povedala áno, sa však veľa zmenilo – blondínka zavesila profesionálnu kariéru tenistky na klinec a naplno sa oddala rodinnému životu. Pozrite sa, akých má doma krásavcov!

Dominika Cibulková sa môže pochváliť priam idylickým životom. Obklopená luxusom si totiž už deväť rokov užíva lásku fešného manžela Michala a vyše mesiaca aj prítomnosť ich prvého spoločného dieťatka, syna Jakubka, z ktorého sa obaja nesmierne tešia.

,,Lásky môjho života,” takto stručne a jasne opísala Domča záber svojich najdôležitejších mužov, ktorí ju každý deň zahŕňajú obrovským šťastím. Pohľad na polonahého a potetovaného Michala v spánku, držiac v náruči rozkošné spinkajúce bábätko, roztopí snáď každé ženské srdce. Okrem toho známa mamička prostredníctvom insta stories zverejnila snímku, odrážajúcu skutočný život rodiča – v tomto prípade išli dokonalé pózy bokom. Výsledok je však naozaj veľmi rozkošný!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicubulkova