Niekdajšia jojkárska hviezda Nela Slováková si búrlivým svetom šoubiznisu razí vlastnú cestu. Atraktívna blondínka sa zaradila medzi slečny, ktoré sa snažia zapôsobiť najmä vďaka verejnému pretŕčaniu sa a provokatívnym záberom. V najnovšom príspevku to ale mladá Češka už zrejme trochu prepískla.

To, že Nele verejné pózovanie v spodnom prádle problém nerobí, žiadnym tajomstvom nie je. Na profile známej influencerky sa to totiž doslova hemží fotografiami pripomínajúcimi titulky pánskych časopisov.

slovakova

Prednedávnom Nela uverejnila snímku, na ktorej si priamo vo fitku zapózovala odetá len do zvodných čiernych pančušiek. Niekdajšia víťazka jojkárskej reality show Hotel Paradise sa tak na fotke nachádza úplne hore bez, pričom štipľavú snímku okorenila poriadne odvážnym komentárom. “Nebudem vám hovoriť, aká som dokonalá. Ja vám to ukážem,” znel Nelin odkaz.

Na tento počin však kráska schytala ohlasy, aké by zrejme ani v najhoršom sne nečakala. Mnohí z jej sledovateľov sa totiž zbúrili a Slovákovú zavalili drsnou kritikou. “Nič moc, u nás na východe každá druhá lepšie vyzerá. Môžeš si o sebe myslieť, aká si krásavica, ale opak je pravda,” sfúkol Nelu jeden z komentujúcich.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nela Slovakova

“Bohužiaľ, ani umelé prsia vás nezachránia, lebo v tvári ste neskutočne tuctová,” znela ďalšia reakcia. “Smutné, že už musíte ukazovať telo, aby ste zaujala. Priateľ musí byť hrdý, že to, čo patrilo jemu, už patrí každému, ” zaklincovala znechutená Slovenka. Podobných reakcií sa, bohužiaľ, objavilo mnoho. Aký názor na dokonalosť Nely Slovákovej máte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

Fotku polonahej Slovákovej nájdete —TU—

Nela Slovakova

Slovakova

Zdroj/Foto: Instagram/nelaslovakova