R&B diva Beyonce neprestáva svojich fanúšikov prekvapovať ani počas vysokého štádia tehotenstva. Len nedávno šokovala svet radostnou novinou, že sa stane trojnásobnou mamou a odvtedy vešia na svoj instagramový účet jednu fotku za druhou. Zo svojej ťarchavosti chce evidentne vyťažiť maximum a teraz uviedla do rozpakov všetkých obdivovateľov novou kerkou, ktorá sa vyníma priamo na jej  tehotenskom brušku!

Sobota sa niesla v duchu výbornej zábavy v spoločnosti najbližších priateľov. 35-ročná speváčka Beyonce pozvala svojich najmilších, aby spoločne oslávili príchod ešte nenarodených dvojičiek na pompéznej ,,bábätkovskej“ party. Tehuľka sa na nej pochválila obrovským tetovaním so zvláštnym motívom vytvoreným henou. Možno sa jedná o tehotenský úlet a Beyoncé sa nechala len vylepšiť, no podľa špekulácií fanúšikov ide skôr o ďalšie promo k novému albumu „Lemonade“, ktorý sa nesie v africkom štýle.

Oslava v Beverly Hills niesla názov ,,Carter Push Party“ a zúčastnila sa jej najbližšia rodina, bývalá kolegyňa z ikonických Destiny’s Child Kelly Rowland, herečka Michelle Williams, tenistka Serena Williams a všestranná La La Anthony. Manželia Carterovci na spoločných fotografiách nikdy nevyzerali viac zaláskovanejšie. Nuž, kedy sa dočkáme slávnosti narodenia dvojčiat je vo hviezdach, no podľa mega bruška to vyzerá, že už o pár dní pribudnú 5-ročnej Blue Ivy dvaja súrodenci. :)

 

Video z oslavy

 

Fotky polonahej Beyonce na oslave môžete vidieť >>>TU<<<>>>TU<<<>>>TU<<<

Zdroj: ETonline | Foto/Video: Instagram