V poslednej dobe počúvame o slovenských poslankyniach Európskeho parlamentu o trochu viac než v minulosti. Kým Monika Beňová šokovala širokú verejnosť tehotenstvom v 51 rokoch, jej kolegyňa Lucia Nicholsonová vytiahla z rukáva iné eso. Brunetka sa nechala ozdobiť účesom, aký sa u tak vysoko postavených žien často nevidí!

43-ročná Bratislavčanka, zvolená za stranu Sloboda a Solidarita, je veľkou zástankyňou slobodného prejavu a významných reforiem. Zdá sa, že okaté zmeny majú miesto aj v jej osobnom živote, keďže sa nezľakla ani odvážnejšieho imidžu.

Lucia Nicholsonová

Nicholsonová sa na sociálnej sieti pochválila zbrusu novým účesom, keď si nechala po vzore vlastného potomka spraviť dredy. ,,Kým nezasahujeme do slobody toho druhého, nie je čo riešiť. Vždy sa mi páčili dredy, má ich môj syn, aj jeho krásna priateľka. A tak som si povedala, prečo to neskúsiť práve toto leto? Človek nikdy nevie, koľko liet ešte príde.” 

Sympatická brunetka priznala, že bola spočiatku pripravená na obrovskú kritiku, ktorá však napokon neprišla – ľudia ju naopak poctili množstvom komplimentov. ,,Lucia, nikdy si nevyzerala lepšie,” znel názor jednej z komentujúcich, ktorý rozhodne nebol ojedinelým. A čo poviete na nový účes političky Nicholsonovej vy? Prejavte svoj názor prostredníctvom komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucia Nicholsonová dredy

Lucia Nicholsonová dredy

Zdroj|Foto: Facebook/Lucia Nicholsonová verí v zdravý rozum