V dnešnej modernej dobe je celkom bežným javom, že si rôzne inštitúcie pri práci pomáhajú profilmi na sociálnych sieťach. Internet niekedy dokáže hotové divy, a tak sa niet čomu čudovať, keď sa policajné prípady z času na čas pretriasajú aj na Instagrame. Najnovší príspevok ale mnohých ľudí totálne odrovnal!

Na instagramovom účte s názvom Polícia Slovakia sa len pred pár hodinami zjavil vskutku netradičný status, aký by väčšina na tomto profile zrejme nikdy nehľadala. Okrem prezentovania vyriešených prípadov či pracovníkov polície zo všetkých kútov Slovenska sa muži zákona rozhodli vystreliť si z ľudí nečakaným spôsobom.

Polícia

Nevšedný príspevok totiž obsahoval fotografiu s príťažlivou ženou v uniforme, ktorá sa údajne túži zoznámiť s neposlušným mužom. ,,Som slobodná, inteligentná, mám zmysel pre humor a hľadám si tvrdého chlapca, ktorému zákony nič nehovoria. Zavolaj mi na 158! Stretneme sa potom bleskovo,” znie text inzerátu.

Keďže sa ale nad podivnými praktikami slovenskej polície niektorí ľudia okamžite začali pozastavovať, pričom nie každý tento druh humoru vôbec pochopil, kompetentní sa rozhodli celú záležitosť stručne objasniť. ,,Čítajúc niektoré komentáre je asi nutné napísať vysvetlenie po lopate: Robíme si srandu z primitívnych grázlov, ktorí by sa mali ozvať na 158…,” znelo vyjadrenie polície k inzerátu, aký sa teda fakt často nevidí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Polícia

Zdroj: Instagram/Policiaslovakia | Foto: Instagram/Policiaslovakia, Pixabay.com