Sympatická ryšavka sa divákom Telerána prihovárala viac ako 16 rokov. Avšak Adriana sa kvôli láske presťahovala do Rakúska, pričom v Markíze mala skončiť koncom júla. Napokon je všetko inak a charizmatickú cukrárku už viac v rannej relácii ako moderátorku neuvidíme.

Aďku Polákovú a jej priateľa Christiana už vzťah na diaľku nebavil, a preto sa úspešná podnikateľka rozhodla, že sa s partnerom usadia v susednom Rakúsku. Zamilovaná dvojica sa momentálne venuje zveľaďovaniu svojho hniezdočka lásky – kaštieľa, ktorý bol postavený v 18. storočí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Keďže pre 44-ročnú krásku by bolo ranné cestovanie zo zahraničia do Markízy veľmi náročné, rozhodla sa, že dá moderovaniu Telerána zbohom. S kolegom Darom Richterom tak mala na televíznych obrazovkách zotrvať do konca júla, avšak moderátorskú pozíciu opustila skôr.

,,Adriana si momentálne čerpá dovolenku. S divákmi Telerána sa nadobro nelúči, keďže bude sporadicky jeho súčasťou aj naďalej ako hosť k rôznym témam,” ozrejmila pre Plusku PR manažérka Markízy Ľudmila Raceková.

polakova

Zdroj/Foto: pluska.sk, Instagram/adriana_polakova