Moderátorka Telerána Adriana Poláková je momentálne zatvorená v domácej izolácii, keďže prišla do kontaktu s nakazenou osobou. Medzičasom tak na vlastnej koži zažila skúsenosť, kedy kvôli poraneniu nemohla zájsť na najbližšiu pohotovosť, nakoľko sú slovenské nemocnice preťažené starostlivosťou o pacientov s koronavírusom.

Vychýrená cukrárka trávi v kuchyni dosť času, avšak kulinárske remeslo so sebou občas prináša i temnejšie stránky. Po tom, ako sa sympatická brunetka pri umývaní pohárov nepekne porezala, ostala vo svojej “bubline” odkázaná len sama na seba.

43-ročná mamina dvoch teenagerov si s neočakávanou situáciou poradila bez lekárskej pomoci, ruku jej však “ozdobila” viditeľná rana. Napriek tomu ostáva Adriana stále nad vecou a po krvavom zážitku si dokonca uvedomila niečo, z čoho naskakujú zimomriavky.

,,Bola to pre mňa veľká vec, uvedomenie si, aké to je strašné pre osamelo žijúcich ľudí. Ale aj bežných, keď sa im teraz niečo stane. Lebo na pohotovosti majú toho veľa, aj keď so zlomeninou by si sám človek ťažko poradil,” zamýšľa sa markizáčka, ktorá mala veľké šťastie, že sa jej poranenie hojí i bez nutnosti šitia. Poláková zároveň prosí ľudí, aby boli opatrní, nakoľko sa v týchto náročných časoch do nemocnice dostať tak ľahko nemusíme.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Adriana_polakova