Tvárou zákulisných relácií TV Markíza je sympatický a vtipný Matúš Krnčok, ktorého môžete poznať aj ako hlas z rádia Europa 2. Tento mladý muž a jeho manželka boli pozitívne testovaní na šíriaci sa vírus Covid-19, pričom len pár dní dozadu moderátor sprevádzal hostí na charitatívnej akcii pre deti. A práve za to sa mu dostalo drsnej kritiky. 

Matúš Krnčok na svojom instagramovom profile oslovil sledovateľov nepeknou správou. ,,Boli sme na Covid testoch a vyšli nám pozitívne,” priznal, pričom uviedol, že zistenie bolo čisto náhodné.

Matus Krncok

,,Mal som totiž virózu, točila sa mi hlava a bol som slabý cca 3 dni. Od nedele do stredy. Ninu len jeden večer preháňalo. Dva dni dozadu stratila čuch a chuť. Tak sme si povedali, ešte pred stratou, že v rámci spoločenskej zodpovednosti pôjdeme na testy, aby sme sa uistili, že išlo len o virózu,” nanešťastie, sa tento manželský pár mýlil. Vďakabohu, ich detičky doteraz žiadne príznaky nemali.

Aj keď Matúš na profile avizoval ľahký priebeh korony, rozhodol sa osloviť svoje publikum a prehovoriť mu do duše. ,,A prečo to sem píšem? Preto, aby ste vedeli, že Korona nie je hoax, že treba veriť odborníkom a počúvať ich nariadenia, že nutne nemusíte mať iba respiračné ochorenie, aby ste to dostali. Dávajte si na seba pozor, lebo verím, že nie každý môže mať tak “hladký” priebeh ochorenia ako my. Držte sa, noste rúška a umývajte si 10x denne ruky,” upozornil fanúšikov sympatický mladík. Avšak jeho pokyny jednu neznámu dámu rozčertili.

,,Je mi smiešne, že píšete, aké dôležité je dodržiavať pokyny, nosiť rúška, umývať si ruky… Škoda len, že vy, pán Krnčok, ste to rúško na sobotňajšom večeri Deti môjho srdca to rúško nemali a spolu s vami skoro každý, pričom možno 80% ľudí, čo tam boli, sú z Bratislavy, ktorá je červená. Takže vaše slová, že aké dôležité je nosiť rúško, je prinajmenšom smiešne,” zanechala v komentári pani, narážajúc na akciu z 12. septembra, ktorá bola venovaná deťom, trpiacim rôznymi ochoreniami. Krátko nato Matúš na vyjadrenie neznámej, smerujúce k tomu, že ho vníma ako pokrytca, zareagoval.

,,Teším sa, že ste ho mali, lebo ste automaticky chránená na rozdiel od vystupujúcich a účinkujúcich, ktorí ho pre svoj výkon nemusia mať. Pokojne ste mohli poklepkať po pleci svojho kolegu spolusediaceho, nech si ho dá,” odpovedal jej moderátor. Krnčekovcom želáme skoré uzdravenie!

Zdroj/Foto: Instagram/matuskrncok