Dvaja mladí ľudia sa rozhodli mať dieťa. Nebolo by na tom nič výnimočné, keby sa nejednalo o pokrvných súrodencov! Znie to šialene, však? Incest to však nebude, skrýva sa za tým šľachetná pomoc pre brata.

Samuel Leighton-Dore, muž ktorý sa rozhodol mať potomka, má obmedzené možnosti. Je orientovaný na mužov a so svojím partnerom zatúžili po dieťati. Veľmi by chceli, aby ich potomok niesol gény po oboch partneroch. Takže, čo s tým? Tomuto páru v hlave skrsol úžasný nápad.

Samuel má skvelú rodinu, ktorá ho podporuje aj v jeho orientácii. Jeho matka sa dokonca zúčastnila pochodu, kde bojovala o synove právo na manželský zväzok. Okrem podpory matky sa po jeho boku objavuje aj sestra, vďaka ktorej sa mu splní sen stať sa otcom. Samuel sa totiž pred celým svetom pochválil: ,,Budem mať dieťa so svojou sestrou a obaja sme z toho úplne nadšení!“ Možno vám okamžite napadne, že je to morbídne, pohoršujúce, odsúdeniahodné a jedná sa o incest, no pravda je iná. Títo dvaja súrodenci totiž vymysleli uikátne riešenie.

Samuelova sestra má podobnú genetickú výbavu ako jej brat, a preto poskytne vajíčka k umelému oplodneniu. Spermie poskytne zas Samuelov priateľ. Takýmto spôsobom zabezpečia, že dieťatko bude niesť gény oboch partnerov. Budúca babička sa však cíti troška zmätená, keďže jej dve jediné deti plánujú spoločné bábätko. No má z toho zároveň obrovskú radosť, ako aj všetci zúčastnení. Celej rodine držíme palce, nech všetko vyjde podľa plánov!

Súrodenci budú mať dieťa

XX2

 

Samuel s mamou

Samuelova mama

Samuel s rodinou

Zdroj: style.iprima.cz Foto: Instagram, Facebook