Fanúšikovia celebrtinej a škandalóznej Nory Kabrheľovej alias Mojsejovej už dlhé roky čakajú na jej veľkolepý návrat – práve preto ich nepochybne potešila jej spolupráca so známym YouTuberom, ktorý vystupuje pod prezývkou SLAYTIIINA. Tieto dve kontroverzné postavičky majú na svojom konte ďalšie video, kde sa v skrytej kamere Norika posadila pred uchádzačov o novú prácu.

Princíp skrytej kamery, kde si Nora Mojsejová a SLAYTIIINA uťahovali z nič netušiacich ľudí, spočíval v tom, že známa tmavovláska mala vo svojom uchu slúchadlo, cez ktoré ju YouTuber Adam riadil. Kontroverzný kreativec totiž na sociálnych sieťach zverejnil inzerát o tom, že si hľadá novú asistentku. Žiaľ, bol to len výmysel a uchádzači o tento post boli postavení pred nemilosrdnú Šéfku, ktorá im pokladala veľmi zvláštne otázky.

Nevšedného pracovného pohovoru sa zúčastnili celkom traja ľudia, ktorí museli zodpovedať otázky, týkajúce sa receptu na bryndzové halušky, lukostreľby či alkoholu, pričom Noru zaujímalo aj to, či by YouTubera v prípade potreby ochránili vlastným telom. Celé video si môžete pozrieť nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: YouTube – SLAYTIIINA