Témou týždňa v slovenskom šoubiznise sa bezpochyby stalo tehotenstvo markizáčky Eriky Judínyovej, ktorá sa na prahu 50-tky dočká vytúženého potomka. Kým s manželom Štefanom Skrúcaným zariaďujú detskú izbičku, na verejnosť prenikla informácia o očakávanom pohlaví ešte nenarodeného bábätka.

Nie pre každú z nás je tehotenstvo v dvadsiatke úplne prirodzenou záležitosťou a obzvlášť nie v prípade, keď má žena rozbehnutú úspešnú kariéru. V známej moderátorke sa začali materinské pudy naplno prebúdzať až po tom, ako si v absolútnej tichosti vzala za manžela svoju dlhoročnú lásku Števa Skrúcaného.

Erika Judinyova Stevo Skrucany

Ani pokročilý vek dvojicu neodradil od toho, aby sa na prvého spoločného drobčeka úprimne tešila. Hviezda relácie Smotánka sa tak postarala o obrovský šok, keď v šiestom mesiaci odtajnila novinku o radostnom očakávaní vymodleného uzlíčka šťastia.

Informáciu o pohlaví dieťatka mal pre Nový čas vyzradiť nemenovaný zdroj z blízkeho okolia prominentného páru. ,,Erika by mala byť na prelome piateho a šiesteho mesiaca. Bude to dievčatko,” podľa týchto slov by sa teda sympatická plavovláska mala pripravovať na výchovu malej princezničky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Erika Judínyová smotánka

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/smotanka_official, tvjoj, Pixabay.com