Herci Zuzka Šebová a Michal Kubovčík sa len prednedávnom podelili s celým Slovenskom o radostnú správu o nastávajúcom prírastku. Krátko na to sa obľúbená dvojica zosobášila počas súkromného obradu v kruhu blízkych a teraz sa podarilo ,,odtajniť “aj pohlavie ich vyrúženého bábätka. 

Zuzana Šebová a Michal Kubovčík sa už onedlho stanú rodičmi, pričom sa obľúbenej hviezde televíznych obrazoviek už pekne zaguľacuje bruško. Zatiaľ sa herečka cíti dobre a pokračuje v natáčaní Hornej Dolnej, ako aj nových častí Inkognita: “Všetko závisí od toho, ako sa budem postupom času cítiť. Zatiaľ to pre mňa nie je vyčerpávajúce, som medzi ľuďmi, ktorých mám rada, a v prostredí, kde sa cítim ako doma,“ vyznáva sa komička z dvojky Cuky a Luky.

Pred pár mesiacmi pozitívne prekvapila spolu s Mišom Kubovčíkom informáciou o tehotenstve a krátko na to sa zosobášili v Svätom Jure v blízkom okruhu rodiny. Bruško herečky sa už poriadne zaguľacuje, no pohlavie bábätka dvojica verejnosti stále neprezradila. Pluske sa však podarilo toto tajomstvo odhaliť a podľa zdroja má byť prvorodené dieťatko novomanželov chlapček. Či to tak naozaj bude sa dozvieme už onedlho, no hlavné je, aby bolo bábätko zdravé. :)

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk