Adrián Bartalos bol možno ešte donedávna pre mnohých neznámym pojmom. Dnes už ale asi väčšina ľudí, ktorí sa v slovenskom šoubiznise ako tak orientujú, vie, že ide o talentovaného tanečníka a manžela obľúbenej slovenskej herečky Mary Bartalos – tej by ho mohla nejedna dáma závidieť!

Mary Bartalos s Adriánom sú dôkazom toho, že k svadbe vôbec netreba dlhoročné chodenia – dvojica sa totiž vzala len po troch mesiacoch randenia, kedy usúdila, že sú jeden pre druhého stvorení. Rok po uzavretí manželstva sa už dokonca tešia z prvého synčeka Noela.

Mária Bartalos s manželom Adriánom a synom Noelom

Fanúšikovia bývalej hviezdy seriálu Oteckovia zrejme vedia, že má Mary doma šikovného a talentovaného tanečníka, ktorý spolu so svojou láskou vlastní pohybové štúdio. Vášeň a zapálenie pre tento druh aktivity sa, samozrejme, museli podpísať aj na Adriánovom tele – to má doslova ukážkové.

Okrem toho, že už na prvý pohľad je jasné, že známa kráska zdieľa domácnosť s poriadne pohľadnou polovičkou, zábery odhaľujúce Aďove vymakané bruško budú dozaista mnoho dám podnecovať k miernej závisti. Veď takéhoto fešáka by brala určite každá!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/adrianbartalos, maria.bartalos.fanpage_