Vyzerá to tak, že Meghan je obdarená istou kráľovninou „imunitou“ – je jedno, čo spraví, Alžbeta si ju zo srdiečka proste nevyškrtne. To by však nemal byť dôvod náklonnosť Jej veličenstva skúšať! Meghan by si už mala konečne sadnúť za knížky a vstrebať kráľovský protokol ako špongia, pretože sa jej darí vyrábať jeden trapas za druhým.

Nedávno sme vás informovali o prvom faux-pas z nevedomosti, ktorého sa krásna Meghan dopustila. Aj keď si ľudia museli odpľuť a následne sa prežehnať, kráľovná z toho veľké haló nerobila a ich nadštandardným vzťahom to ani kúsok neotriaslo. Veď predsa len ide o bývalú americkú herečku, ktorej sa úzkoprsí kráľovský protokol nevštepoval od útleho veku. Jej veličenstvo naposledy prižmúrilo očko, prižmúri ho však aj teraz?

Pravdepodobne áno a prižmúri aj dve, ak bude treba. Ľudia opäť lamentujú a k nebesiam volajú o kráľovskom zneúctení, no nie je to z ich strany len ďalšia nafúknutá bublina? Uvedieme vás do obrazu a priblížime „trapas“, ktorý sa Meghan opäť podarilo vystrúhať.

meghan markle

Obľúbená póza Lady Diany, a takisto aj Kate Middleton, dostala vďaka Meghan nový šat – nekorektný. Nohy totiž nesmie prekrížiť, má len spojiť kolená a členky a následne ich nasmerovať do jednej strany. 

Fotografiu si všimli fanúšikovia na Instagrame, ktorí sa do „kauzy“ pohotovo obuli. „Znevažovanie kráľovnej! Kráľovná toto neznáša!“ vykrikoval pohoršený ľud. Iní sa zas vojvodkyne zo Sussexu zastavli a podotkli, že je stále len vo fáze „zaúčania“ a tým pádom je toto kameňovanie za detaily absurdné.

Podľa odborníčky na neverbálnu komunikáciu je Meghan na spoločenských akciách extrémne napätá a v strese, veď aj má dôvod. Je jedno, že si spriatelila samotnú najdôležitejšiu ženu Veľkej Británie, vždy tú bude nejaký neprajník, ktorý jej snahy integrovať sa do kráľovských kruhov pohotovo schladí.

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Facebook, Instagram