Určite si ešte pamätáte na príbeh Mareka, ktorý si odsedel 6 rokov a 9 mesiacov v base za to, že na polícii neohlásil lúpež, ktorú spáchal jeho brat. Počas výkonu trestu ho trýznili bolesti chrbta, neskôr mu diagnostikovali zhubný nádor na mieche a bol pripútaný na invalidný vozík. Následne sa na slobode zoznámil s Elenou a jej dvomi deťmi.

“Ona ma zachránila. Dala mi rodinu. Nádej, že máš pre koho žiť,” prezradil Marek, ktorého priezvisko už nosia aj jeho dve nevlastné deti. Vďaka Vilovi Rozborilovi a štábu Siedmeho neba získala táto rodinka nový 3-izbový byt, keď už ďalej nevládali splácať podnájom toho starého.

„Tak niekto, kto sa zapletie do krádeže, dostane 6 rokov basy a všelijakí megakriminálnici tu behajú po slobode. Nezastávam sa Mareka, má za ušami. Ale ten nepomer je alarmujúci. A ešte ho v base nenechajú vyšetriť pri bolestiach, ale na slobodu sa vráti s 12-cm zhubným nádorom,“ napísal v jednom statuse na Facebooku Vilo Rozboril.

Na sociálnych sietiach sa však objavil jeden komentár istej diváčky, ktorá údajne Mareka pozná a tvrdí, že je podvodník. Prečítajte si jej názor a aj komentáre ostatných.

Reakcia diváčky

Foto: Facebook