Jedna z obľúbených tvárí televízie Markíza upútala veľkú pozornosť po tom, ako sa jej podarilo perfektne schudnúť. Moderátorka rannej relácie Teleráno a vychýrená cukrárka v jednej osobe Adriana Poláková je však dôkazom toho, že aj skvelé výsledky môžu so sebou priniesť nepríjemné prekvapenia.

Hoci sa Adriana vždy radila medzi neprehliadnuteľné kočky, prednedávnom príjemne šokovala zmenou vizáže odzrkadľujúcej sa najmä na štíhlej postavičke. Známej markizáčke sa totiž podarilo zhodiť prebytočné kilá, vďaka čomu sa momentálne pýši figúrou ako z časopisu.

Šikovnú pekárku však nedávno čakal veľký šok v podobe nechutného podvodu a zneužitia jej identity na reklamné účely. Samotná Adriana o všetkom informovala verejnosť prostredníctvom sociálnej siete s cieľom ľudí varovať, aby sa dôvere v klamlivú reklamu radšej vyhli.

Moderátorka sa stala obeťou podvrhu

Nemenovaná spoločnosť totiž Polákovej úspešné výsledky v redukcii váhy využila ako marketingový ťah, ktorým sa snaží nalákať ľudí na vlastné produkty. Vo svojej reklame firma tvrdí, že zázračný nápoj na chudnutie pomohol aj obľúbenej moderátorke – tá však po prečítaní podvodného letáku ostala absolútne zhrozená, nakoľko vraj s konkrétnou firmou vôbec nič spoločné nemá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Neuveriteľné, ako sa na Slovensku neboja ľudí klamať. TOTO JE PODVOD, nepite žiadnu gebuzinu. Klamú vás, lebo ja som to v živote ani len nevidela a už vôbec mi nikto nevolal!” vykričala do sveta rozzúrená televízna hviezda. Adriana zároveň objasnila, ako sa jej vlastne podarilo neželanej váhy zbaviť, pričom znovu zdôraznila, že žiadne zdravie ohrozujúce nápoje do seba nedávala.

polakova

Zdroj: Instagram/Adriana_polakova | Foto: Instagram/Adriana_polakova, Telerano