Čerstvý projekt televízie JOJ s názvom Take me out má byť o zábave, krásnych dievčatách a predovšetkým o hľadaní lásky a partnera. Dievčatá by však mali byť single, no zdá sa, že tu niečo nesedí.

Pred pár hodinami odvysielala televízia JOJ pilotný diel zábavnej zoznamky Take me out. Núdza nebola o jednoduchú zábavu, pánsky striptíz či posmešné komentáre tridsiatich dievčat, z ktorých mnohé prešli rukami plastického chirurga a tonami líčidiel. Relácia plná vulgárnosti a povrchnosti nezožala u divákov príliš pozitívne ohlasy, ale naopak, poriadnu spŕšku kritiky.

Nad zoznamkou ale visí aj ďalší otáznik: Ide vôbec o hľadanie nových partnerov alebo len o vopred dohodnutý scenár účinkujúcich a zábavu? Nedalo sa totiž nevšimnúť, že nie všetky dievčatá spĺňajú status ,,nezadaná”. Simona Butinová, jedna z účinkujúcich, ktorú si diváci môžu pamätať z Nákupných maniačok či ako vyzliekaciu moderátorku S*xi športu, sa na sociálnej sieti neprezentuje ako single. Na jej Facebooku svieti dokonca “zasnúbená” a na fotkách nechýbajú zamilované zábery s jej priateľom. Máme teda veriť tomu, že po skončení krátkej šou v štúdiu idú súťažiace naozaj na reálne rande, aj keď v súkromí ich čaká priateľ?

Simona má byť v súkromí zasnúbená

Zdroj | Foto: Facebook