Máme za sebou úvodný prenos finálového kola speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko. Živé vysielanie prinieslo množstvo prekvapení v podobe spoločnej piesne finalistov či excelentných výkonov nadaných uchádzačov o výhru. Jedno vystúpenie sa však stalo terčom obrovskej kritiky.

Napriek tomu, že si raper Kali v porotcovskom kresle mnohých Slovákov naozaj získal, v poslednej dobe sa jeho rozhodnutia v rámci súťaže s veľkým pochopením nestretávajú. Po tom, ako prednedávnom nečakane vyradil jedného z najväčších favoritov, musí novopečený otecko znovu čeliť silným výčitkám týkajúcim sa zloženia jeho tímu.

voice

Kameňom úrazu sa tentokrát stalo vystúpenie Diany Kalaschovej – hoci to v štúdiu vyzeralo, že speváčka predviedla skutočne famózne číslo, pri televíznych obrazovkách jej postup veľké nadšenie nevyvolal. Mnohí diváci totiž porotu kvôli tmavovláske doslova zahrnuli výčitkami, pričom sa objavili aj vážne obvinenia z podvodu.

,,Diana tam nemá čo robiť, už má rozbehnutú kariéru. Sa divím, že ju ešte nevyhodili, nie je to fér!” ostro sa ohradila nespokojná Češka, poukazujúc na fakt, že šou The Voice pre mladú speváčku nie je prvou hudobnou skúsenosťou. Postup usilovnej účinkujúcej, známej napríklad aj z populárnej talentovej súťaže, tak doslova vyvolal lavínu drsnej kritiky.

the voice

,,Nie je náhodou v pravidlách súťaže klausula o tom, že účinkujúci musí byť amatér a nie si spevom zarábať?” ozvala sa ďalšia pobúrená diváčka. ,,Diana, načo sa tam pcháš, keď to nepotrebuješ? Čo si dala Kalimu za to, aby si postúpila?” znela ďalšia uštipačná poznámka.

Viacerí fanúšikovia sa tak zhodli na tom, že pôsobenie vysmiatej speváčky údajne nie je úplne v súlade s pravidlami šou, pričom sa tiež objavili názory, že jej oponent Kristián by si postup zaslúžil omnoho viac.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/The Voice Cesko Slovensko | Foto: Facebook/The Voice Cesko Slovensko, Instagram/tvmarkizaofficial, Pixabay.com