Napínavý finálový večer Farmy 13 čelí početnej kritike. Záverečná odpoveď Mesuta na otázku Koľko kilogramov bronzu bolo použitého na výrobu zvonu? bola 35 kilogramov. Avšak diváci markizáckej reality šou si to pamätajú inak. Teraz sa vyjadril hospodár!

V 57. epizóde počas odlievania zvonu Martin Bagar povedal: ,,Tak isto si musíme dookola povyberať uhlíky, aby sme mohli kliešťami ten téglik, kde je 40 kilo bronzu, uchopiť a vytiahnuť von.“ Fanúšikovia sa na hospodárovo vyjadrenie odvolávajú z dôvodu, že práve toto číslo uviedla v odpovedi C Eva. 

Mnohí ľudia sa zdanlivo domnievajú, že zo strany Markízy išlo o podvod a Miroslav Debnár bol vopred dohodnutým víťazom. Na divácku kritiku tak zareagoval sám Martin. ,,My sme na výrobu zvona dali roztaviť 40 kg bronzu. Ten zvon mal ale veľkosť 35, to sa robí podľa formy, ktorá je presne na 35 kg bronzu. My sme z tých 40 kg použili iba 35 kg na odliatie bronzu a tých 5 nám ostalo. Niečo sa šuplo tam na zem a niečo sa dávalo ešte to takej malej nádobky. V tom je celá záhada,“ cituje rešpektovaného farmára Pluska.sk.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Farmári vedeli, že zvon má 35 kg, to nebola tajná informácia, akurát, že v tej panike, v tom strese, si to niektorí neuvedomili, no Mesut áno a vyťažil z toho,“ dodal ku konšpiráciám hospodár.

Foto/Zdroj: pluska.sk, TV Markíza, Instagram/farma.markiza