Čerství partneri Miriam Kalisová a Dušan Pašek ml. sú v súčasnosti snáď najsledovanejším párom Slovenska. Ako sa zdá, niektorí fanúšikovia sympatickej moderátorke vzťah prajú, iní naopak tvrdia, že to dvojici príliš dlho nevydrží. Okrem zainteresovaných i nezainteresovaných ľudí sa tentokrát k vzťahu vyjadrila aj Barbora Balúchová, bývalá priateľka hokejistu, ktorá v tom má jasno. TOTO odkazuje zaľúbencom!

Dušan Pašek ml. patrí medzi mužov, ktorí sa v spoločnosti objavovali už s množstvom krásnych žien. Medzi jeho partnerky patrila medzi inými aj speváčka Barbora Balúchová, ktorá prednedávnom porodila syna Borisovi Kollárovi. Aj keď spolu dvojica istý čas žila v jednej domácnosti, vzťah napokon nevyšiel, nakoľko ju Dušan vymenil za inú. Blondínka vtedy zúrila ako besná, pretože jednak sa s ňou podľa zdrojov rozišiel cez esemesku a na druhej strane išlo o čistú neveru.

Ako sa však zdá, dnes sa už veci majú úplne inak a s odstupom času Barbora vychladla: “S Duškom som už bola dávno, ale mám na náš vzťah pekné spomienky. Do dnešného dňa vychádzame dobre, bola som mu nedávno spievať na akcii a gratulovala som mu aj k novému vzťahu,” uviedla pre Nový Čas Balúchová. Zaľúbencom zároveň poslala tento odkaz: “Sú pekný pár a prajem im, aby našli v tom druhom spriaznenú dušu.”

A čo vy, myslíte si, že to prominentnej dvojici vydrží? :)

Miriam Kalisová a Dušan Pašekmoderátorka Miriam Kalisováhokejista Dušan Pašekspeváčka Barbora Balúchová

Zdroj: čas.sk l Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Loriana
Miluje prírodu, čítanie a najviac svoju rodinu. Jej veľkým snom je byť dobrou novinárkou a najviac ju baví robiť veci po svojom. Najväčšou inšpiráciou posúvať sa vpred je jej milovaný synček, ktorý jej každý deň dáva dôvod na úsmev.