Priam neuveriteľný príbeh sa odohral v Los Angeles. Mladý Američan utratil desaťťisíce dolárov za plastické operácie, pretože jeho snom je vyzerať ako mimozemšťan, ktorý nemá ani mužské, ani ženské pohlavné orgány. A má na to aj dôvod.

Vinny Ohh pracuje ako vizážista a jeho túžba sa odlišuje od všetkého, čo ste doteraz počuli, videli alebo čítali. Mladík chce vyzerať ako bezpohlavný mimozemšťan. Tvrdí, že radenie sa k nejakému pohlaviu naozaj nepotrebuje a snaží sa o to, aby jeho výzor odrážal aj jeho pocity vo vnútri. Veľakrát sa pomocou líčidiel pokúšal o rôzne premeny, no keďže pre uskutočnenie jeho sna to bolo nepostačujúce, rozhodol sa zveriť do rúk chirurgov.

Chlapec sa vyjadril, že jeho vzhľad je výsledkom toho, ako sa cíti. S plastickými operáciami začal už v 17-tich rokoch a 110 zákrokov, ktoré absolvoval, ho stáli viac ako 40 000 dolárov. Vinny podstúpil napríklad 25 peelingov tváre, viacnásobnú úpravu nosa, 5 botoxových zákrokov, 25 výplní vrások a pier, 12 výplní brady a mnoho iného. Týmto to však ani zďaleka nekončí, ďalším krokom má byť odstránenie pohlavných orgánov.

Vinny svojim výrazným líčením podčiarkuje celkový výzor. Ako prvé si určite všimnete veľké kontaktné šošovky. ,,Moje čierne kontaktné šošovky sú nevyhnutnosťou. Znamenajú pre mňa niečo ako perlový náhrdelník – nosím ich všade, kam idem,” vraví mladík. Vizážista sa stretol s obdivom aj kritikou. Jedna strana ho chváli za to, že sa dokázal odlíšiť od ostatných, no druhá skupina považuje jeho správanie za choré a extrémne. Čo si myslíte vy?

Foto: Facebook, Instagram