Aj keď už ubehlo pár dní od prominentnej svadby Vinczeovcov, podrobnosti o udalosti roka 2017 sú neustále zahalené rúškom tajomstva. Pár si povedal svoje ,,áno“ už v piatok vo Svätom Jure a o tajnom obrade sa stále vedú špekulácie, ako to celé skutočne prebehlo. Tentokrát prehovorila aj samotná nevesta Adela a celému Slovensku odhalila časť súkromia.

V sobotu popoludní usporiadali novomanželia obrad pre vyše stovku pozvaných hostí v tomašovskom kaštieli, ale prstienky si vymenili už v piatok v úplnom súkromí. Ceremónie sa zúčastnila iba najbližšia rodina snúbencov a svedkovia, pre Viktora to bol brat Tomáš a pre Adelu staršia sestra Mária.

„Ten skutočný obrad v kostole sme si fakt chceli nechať pre seba. Nechala som sa susedom vyviesť z garáže a sme veľmi radi, že nám to vyšlo. V kostole sme boli len naši najbližší. Potom sme mali oslavu v záhrade. S pánom farárom sme žúrovali, prišli jeho deti aj manželka, bolo to veľmi rodinné a pekné, až také provensálske,“ priznáva obľúbená moderátorka s úsmevom pre denník Nový Čas o najdôležitejšom okamihu jej života.

Tajná hostina, kam Adelu previezol priamo z domu sused, bola vo vinárstve neďaleko Svätého Jura v záhrade, mimo očí verejnosti. Majiteľ vinárstva Róbert Bognár spomenul, že snúbenci boli koštovať víno, pani Banášová spravila chlebíky a celé posedenie sa nieslo v tichosti a bez tancovania. Skutočná svadba teda ostane zachovaná v ich srdciach, spomienkach a nie v médiách.
svadba adela a viktor

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram, Facebook