Dráma v rodine Kardashianovcov nemá konca! Iba pred pár dňami sa médiami prepieral emotívny a najmä búrlivý rozchod medzi Robom Kardashianom a jeho partnerkou a dnes je americká rodina opäť stredobodom pozornosti vďaka Kris Jenner. 

Len prednedávnom sa do sveta dostala prekvapujúca informácia, ktorá šokovala mnoho ľudí po celom svete. Ani nie s dvojmesačnou dcérkou Dream, ktorú má Blac Chyna so synom prominentnej mamičky Kris Jenner, sa obdarená modelka odsťahovala od svojho snúbenca. Túto udalosť prepierala známa dvojica najmä na sociálnych sieťach a netrvalo dlho, kým na povrch vyplávali aj ďalšie zaujímavé informácie, ktoré poukázali na to, čo predchádzalo ich rozchodu. Podľa dostupných zdrojov zdvihla Blac Chyna v podnapitom stave ruku na Roberta Kardashiana a počas tohto incidentu musela zasiahnuť aj tretia osoba. Netrvalo dlho a populárni novopečení rodičia uzatvorili túto kapitolu života prekvapujúcim rozuzlením.

Podľa informácií sa do celého incidentu zaplietla aj samotná Kris Jenner, ktorá prišla za Blac so zaujímavou ponukou. Vyzerá to tak, že 61-ročná televízna osobnosť obdarenú modelku za nevestu jednoducho nechce a mamičke dvoch malých detí ponúkla rovných 5 miliónov amerických dolárov. Podmienkou však je, aby Blac Chyna odišla od rodiny a prenechala plnú starostlivosť o Dream na Roberta. Zdroj blízky Kris Jenner uviedol, že k ráznemu kroku prišlo z dôvodu, že ,,zodpovedná” mamička chodí každú noc na párty, priživuje sa na mene Kardashian a s jej synom zaobchádza ako so špinou.

Foto: Instagram | Zdroj: hollywoodlife.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.