Diváci televízie Markíza si v utorok opäť mohli vychutnať ďalší diel Zámeny manželiek z dielne susednej Českej republiky. Tentoraz si skúsili život v iných rodinách mamičky Gabriela a Naďa. Jedna z nich po šou odhalila šokujúce informácie. 

Mamička Naďa na 10 dní nahradila Gabrielu v 6-člennej rodine so štyrmi deťmi. Pomerne hlučná domácnosť nebola až taký problém, ako neustále sa meniace tvrdenia najstarších dvoch dcér a dočasného manžela.

,,Úprimní nie sú vôbec. David sa snaží byť úprimný, ale ja mu už poslednú dobu neverím. Deti tiež najskôr hovorili, že otecko nič nerobí a teraz už otecko robí. Je to tu ako hra,“ uviedla na kameru počas nakrúcania 32-ročná Češka. Tá sa však napokon dozvedela prekvapivú vec.

,,Gábina povedala deťom, že im dá peniaze za to, že budú špiniť na vlastného otca. Potom to z tých detí vyliezlo, keď tam neboli večer kamery. Sadli si ku stolu a tam to z nich vyliezlo, že mama povedala tým dvom dievčatám, že im dá 3 tisíc (českých korún, pozn.r.), keď budú hovoriť, že otec je zlý,“ prezradila pre TV Nova pohoršená náhradná mama.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Suma v prepočte 121 eur bola pravdepodobne natoľko lákavá, že slečny občas na margo svojho otca utrúsili niekoľko tvrdení, ktoré podľa vyjadrení Nadi mohli byť nepravdivé. Prečo by však mama chcela očierniť partnera prostredníctvom detí na televíznych obrazovkách, známe nie je. Pre mnoho diváčok to dokonca môže byť neuveriteľné.

,,Potom som sa dozvedela, že aj jeho manželka ho špinila u nás. Že ju týra, a také veci. Aj David si vymýšľal na svoju manželku, že je rasistka, že nemá rada všetky svoje deti,“ nechala sa počuť účastníčka Zámeny manželiek, ktorú v závere dielu jej partner požiadal o ruku. Celé jej vyjadrenie na triko Gabriely a Davida nájdete – TU! 

Foto/Zdroj: markiza.sk, TV Nova