Kim Kardashian je nepochybne jednou z najznámejších osobností svetového šoubiznisu. Majiteľku obrovského pozadia a zároveň manželku rapera Kanyeho Westa obdivuje mnoho žien, ktoré by sa jej chceli podobať. Paradoxne, Kamilla z Toronta sa o to nejak nesnažila, no dnes ju živí práve podoba so známou brunetkou. 

21-ročná Kamilla Osman z Toronta sa stala hotovou senzáciou krátko po tom, ako si založila Instagram. Kráska, ktorú ľudia okamžite začali prirovnávať k slávnej brunetke, pritom donedávna netušila, kto Kim Kardashian vlastne je: ,,Na strednej sa ma neustále vypytovali, či som už niekedy videla reality šou The Kardashians. Absolútne som nevedela o čom hovoria, doma sme totiž nemali káblovku. Neskôr som si vygooglila jej meno, zdala sa mi pekná, no úprimne si myslím, že sa nepodobáme.”

Keď sa však Kamilla rozhodla založiť si účet na Instagrame pod prezývkou #sixgoddess, ani len netušila, aké “virálne šialenstvo” tým spustí. Celý internet ju okamžite začal prirovnávať k 36-ročnej Kim a počet jej sledovateľov poskočil z čísla 100 na 50-tisíc v priebehu dvoch týždňov. Mnohí však začali jej podobu označovať za výsledok plastických operácii. Kráska ich však odbila tvrdením, že plastiku nosa a zväčšenie pier absolvovala už ako 15-ročná. Napriek podobe so známou Kardashiankou sa ju vraj nesnaží kopírovať a jej vzormi sú speváčky Rihanna a Beyoncé.

Kami sa dokonca s Kim stretla aj osobne, no žiadna sláva to vraj nebola: ,,Na večeru ma pozval jej najlepší priateľ Jonathan Cheban. Zjavila sa tam aj Kim, pretože natáčala novú epizódu svojej reality šou. Navzájom sme sa len ticho pozorovali, zrejme očakávali, že budem viac nadšená. Ja som však úplne iná, mám čo ponúknuť. Som Kami Osman a som tak šťastná.”

Osobné stretnutie Kami s Kim Kardashian

Zdroj: thestar.com, YouTube: Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)