Mnoho mediálne známych ľudí sa snaží svoju rodinu pred okolitým svetom ukrývať, aby ochránili ich súkromie, no na druhej strane sa nájdu aj takí, ktorí sa neboja ukázať ich v plnej kráse. Možno by ste sa čudovali, no rodičia celebrít sú veľakrát ešte sympatickejší, než ich hviezdne deti a inak tomu nie je ani v tomto prípade.

Nela Slováková, kontroverzná hviezda a víťazka reality šou Hotel Paradise, neprestáva na svojom Instagrame prekvapovať. Po publikovaní svojich nahých fotiek však prichádza s niečím oveľa príjemnejším. Celému svetu totiž ukázala svoju sympatickú mamu, o ktorej by ste si na prvý pohľad zrejme povedali, že ide o Nelinu sestru či kamarátku. Je teda nad slnko jasné, že mladá podnikateľka svoju krásu zdedila práve po maminke, aj keď jedna z jej posledných fotografií z dovolenky vyvolala búrlivé diskusie. Nuž, čo hovoríte na priam neuveriteľnú podobu medzi dievčatami vy? :)

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.