Časopis ,,The Journey of Female Health Sciences” priniesol pred pár dňami výsledky štúdie, ktorá sa zamerala na to, v ktorej krajine žijú ženy s najväčšími prednosťami. Víťazkami tohto prieskumu sa stali jednoznačne obyvateľky amerického kontinentu, ktoré obsadili prvé tri priečky. Ako dopadli Slovenky?

Do prsnatého prieskumu časopisu ,,The Journey of Female Health Sciences”, ktorý zisťoval, kde žijú ženy s najväčšími prednosťami, sa zapojilo takmer pol milióna žien z viac ako stovky krajín sveta. Zväčša išlo o dámy vo veku 28 – 30 rokov, pričom mamičky, tehotné a ženy po chirurgickom zväčšení pŕs sa do prieskumu zapojiť nemohli. Táto štúdia priniesla odpoveď na otázku: V ktorej krajine majú ženy najväčšie prirodzené prsia?

Prvá polovica tabuľky

Američanky najväčšie prsia

Ako môžete vidieť na fotografií, prvé tri priečky obsadili Američanky. Prvé miesto patrí s prehľadom obyvateľkám USA (Caucasian), ktoré však majú svoj historický pôvod v krajinách Európy, Afriky alebo Ázie. Druhé miesto obsadili Kanaďanky a na treťom mieste skončili opäť obyvateľky USA (Non Caucasian), tentokrát to však boli pôvodné Američanky. Štvrté miesto si odniesli Írky a prvú päťku krajín, kde majú ženy najväčšie prirodzené prsia, uzatvára náš severný sused- Poľsko.

S výnimkou už spomínaného Poľska sa všetky krajiny susediace so Slovenskom umiestnili v tretej desiatke. Najlepšie z nich bolo Rakúsko, tesne za ním Maďarsko a o pár miest nižšie Česko. Slovenky majú podľa tohto prieskumu menšie prirodzené prsia než obyvateľky 50-tich iných krajín sveta a skončili až v šiestej desiatke tohto rebríčka.

Druhá polovica tabuľky

Američanky najväčšie prsia

Na chvoste rebríčka krajín s najmenšími prirodzenými ženskými prsiami sa umiestnili najmä krajiny z Afriky a Ázie. Absolútne posledné miesto obsadili Filipíny a teda najmenšie prirodzené prsia na svete majú práve obyvateľky tejto krajiny.

Foto: Depositphotos.com, Samuelwbennett.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)