13. séria Farmy ešte ani poriadne nezačala a Miroslav Pajtáš sa už dal dokopy so Stankou Klčkovou. Na tom, že ju hneď po prvých dňoch začal oslovovať láska, by možno nič také strašné nebolo, keby sa z Anglicka neozvala ďalšia atraktívna blondínka. 

Medzi Stankou a Mirom to vyzerá vážne, pričom obaja verejne prehlasujú, že budú vo vzťahu pokračovať aj po skončení šou. Ktovie ale, čo povie 23-ročná kočka z Čachtíc na to, keď sa dozvie, že nebola Pajtášovou jedinou priateľkou. Alebo žeby bol románik na statku iba predstieraný?

„Neuveriteľné! Ako môžeš za jeden deň prestať milovať ženu, s ktorou žiješ, a zamilovať sa do dievčaťa so špinavými nechtami,” znejú slová istej Klaudie, ktoré na sociálnej sieti zachytil portál Pluska.sk. „Všetko je scenár. Samozrejme, nie komplet, ale mnoho vecí im štáb nariaďuje, čo majú robiť, aby to bolo zaujímavé. Bol som s Mirom pred Farmou, už vtedy mi to povedal,” reagoval pravdepodobne farmárov kamarát.

„Viem, že niečo je scenár, ale nie je to ľahké ani pre mňa, ani pre celú rodinu. A je to čoraz horšie a horšie. Aj to hranie má svoje limity a veľmi ma sklamal. Keď sa vráti, bude mať čo vysvetľovať,” napísala blondínka. Tá je dokonca medzi fanúšikmi Farmy 13 dobre známa.

,,Všade vidím jej komentáre, na FB aj na Instagrame. Chce byť zaujímavá, ale po FB vypisujú ženy, ktorým písal a posielal nahé fotky, tak asi jediná nebola už dávno,“ na Klaudiinu adresu zanechala diváčka, odkazujúc, aby sa takýmto vypisovaním ďalej nestrápňovala. Poľka, ktorá vraj s Mirom ešte do odchodu na Farmu bývala, sa však vyjadrila, že jej je to jedno, keďže ju na Slovensku nikto nepozná. Viac komentárov si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/farma.markiza, Facebook/Klaudia B.